Dom z własnym stawem.

Przestronny dom do zamieszkania w Żółwinie obok Podkowy Leśnej.

Jest to dom gotowy do zamieszkania, który pomieści sporą rodzinę. Posiada on garaż w bryle budynku oraz drugi wolnostojący.

Dom o powierzchni 210m2 ma dwa poziomy oraz strych, który może śmiało posłużyć jako schowek na rzeczy.

Z domu się wchodzi do garażu. Na parterze jest wiatrołap z zabudową meblową, przedpokój, przestronny salon, kuchnia z miejscem na duży stół. Z kuchni jest wyjście na  przestronny zadaszony i przytulny taras. Jest też pomieszczenie gospodarcze, w którym znajduje się kotłownia, łazienka z prysznicem, pokój gościnny oraz schowek pod schodami.

Na piętrze znajduje się główna sypialnia z łazienką, garderobą oraz balkonem oraz trzy inne sypialnie, z czego jedna jeszcze posiada garderobę, a jedna pełni funkcję gabinetu. Dodatkowo jest hol oraz  duża łazienka z wanną. Wszystkie pokoje są w komfortowych rozmiarach.

To bardzo zadbany dom, budowany dla siebie, w związku z czym właściciele zadbali o jakość wykończenia. Jest ogrzewanie podłogowe oraz panele fotowoltaiczne oraz pompę głębinową do podlewania ogrodu.

Ten przestronny dom, usytuowany jest na słonecznej działce prawie 2800m2 z pięknym, bardzo zadbanym ogrodem oraz własnym uroczym stawem..

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.